Düğün Dansı

Düğün Dans Kursu Fiyatları

düğün dansı fiyatları

Düğün Dans Kursu Ücretleri

Dansyeri dans kursu, kampanyalı düğün dans kursu fiyatları ile kaliteli dans hizmeti vermeye, sizlerin övgüleriyle büyümeye devam ediyor. Düğün dansı, ömür boyu unutulmayacak bir anı bırakmak isteyenlerin ilk tercihidir. Sizler için özel hazırladığımız düğün dans paketleri ile sizde bu anılardan birine sahip olabilirsiniz.

Dans etmeyi bilmiyorum düğün dansı yapabilir miyim ?

Evet yapabilirsin, bize başvuranların %90’ı daha önce dans etmemiş kişilerden oluşuyor.

Düğün Dansı Nasıl Yapılır? Ne zaman Başlamalı?

  • Dans dersi alacak çiftlerin daha önce dans dersi almış olması ya da geçmişte bir dansla ilgilenmiş olması gerekmez. Düğün dansı başvuruların %90’ı daha önce dans etmemiş kişilerden oluşur.
  • Düğün dansı, İlk dans, Giriş dansı gibi isimlendirdiğimiz danslar Vals, Tango, Latin Dansları Salsa Bachata Rumba ,CHA CHA gibi dans stillerinden oluşur. Stiller seçilen şarkıya göre seçilir ve uygulanır. Ayrıca Zeybek, Roman, Horon, Reyhani gibi yöresel oyunlarımız da bu kategoriye girer.
  • Mümkünse derslere en erken zamanda başlanması gerekir, son haftalar düğün telaşı olduğundan çok risklidir. Toplumda yanlış bir bilgi oturmuş ” Düğüne ne kadar yakın tarihte başlarsan o kadar iyi olur” bu yanlış bir bilgidir.
  • Ders programları aceleniz yoksa minimum hafta bir ya da iki kez 1,5-2 saatlik olarak yapılır. Çiftlere özellikle izin alma şansları varsa gündüzleri yapmalarını tavsiye ediyoruz. Bu saat de yapılan dersler daha konforlu dinlenmiş ve akılda kalıcı oluyor.
  • Seçilen şarkı tarafımızdan size uygun hale gelecek şekilde düzenleniyor ve size paylaşılıyor. Koreografi düzenlenen şarkıya göre şekilleniyor.
  • Ders içeriği ritim duygusu bakış duruş ve figürler gibi konulardan oluşur. Her seans sonunda öğrendiğimiz çalışmanın videosu çekilir ve sizinle paylaşılır ki bir sonraki ders için hazırlıklı olursunuz. Her çalışma başında bir önceki çalışmanın küçük bir hatırlama tekrarı yapılır.
  • Tüm çalışma bittikten performans videosu çekilir bu video eğer çiftler için de mümkünse düğünde giyecekleri kıyafetler yani gelinlik ve damatlık ile çekilir ve sizinle paylaşılır.


düğün dansı fiyatları
Düğün Dans Kursu Hakkında Bilgiler

Dans kursuna ne zaman başlamalıyım ?

Ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi son haftalar teleşlı olacağınızdan çok risklidir.

Örnek videolara instagram ve youtube sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.