2022 İndirimli Düğün Dansı Kurs Fiyatı ve Kampanyası

Günümüzde düğününde dans etmek, Zeybek oynamak tüm çiftlerin hayali… Düğün Dansı & Zeybek Eğitim Kampanyası ile biz de bu süreçte çiftlerin üzerindeki maddi bir nebze hafifletmek amacı ile çok müthiş bir kampanya yaptık.
Sadece Küçükcekmece ve Beylikdüzü bölgesinde geçerli olan kampayız hafta içi 09:00-16:00 saatleri arasında alınan randevular için geçerlidir.

Düğün Dansı ve Zeybek Eğitimi Nasıl Planlanıyor ?

Kampanyalı Düğün dansı eğitimi ve Zeybek eğitimi, toplam 4 saatlik 2 dersten oluşan bir eğitim. Çiftler bizim önereceğimiz bir şarkı ya da kendi seçtikleri şarkı ile bizden aldıkları randevu günü ve saatinde ders verilecek alanda hazır oluyorlar. Randevulu çalıştığımız için geciktiğinizde kalan süreniz kadar eğitim alabilirsiniz , ders ücretinde indirim yapılmaz.
Ders randevuları ders ücretinin tamamı ödendikten sonra kesin olarak takvim oluşturulur ve bir Whatsapp grubu oluşturulur. Yaptığımız eğitimlerin sonunda ders videoları çekilir ve bu Whatsapp grubuna paylaşılır, bu videolar yapacağınız provalarda hatırlamanız için size çok yardımcı olacaktır. Yapacağınız derslerin tamamı 7-10 günü geçmeyecek şekilde planlanır. Yani 1. ders ve 2. ders arasında en fazla 1 hafta boşluk bırakabilirsiniz.

”Ne zaman Eğitime Başlamalıyım ?”

Düğün tarihine çok yakın planlanan dans programları, gelin ve damadın stresinin en yoğun olduğu dönemlerdir. Bu eğitimleri daha rahat zamanlara planlamanızı öneririz

Düğün Dansı Eğitimi Nasıl Yapılıyor ?

Düğün dansı eğitimi toplam 2 dersten oluşan bir program, daha önceden planlanmış olan düğün dansı müziğine uygun dans stilini seçmek ile başlar ( Vals, Tango, Cha Cha, Rumba,Latin ). Biz Dans Yeri dans kursu olarak sizlerin fikirlerine her zaman açığız, önereceğiniz ve hoşunuza giden her şeyi bize sunabilirsiniz.
Düğün dansı sahne planlaması, giriş, dans ve son poz gibi kısımlardan oluşur. Damat ve gelin adayımıza postür (duruş) , duruş, bakış eğitimlerinin yanı sıra el ve kol kullanımı için styling (el ayak koordinasyonu ve kullanımı) eğitimi verilir. Hızlandırılmış bu eğitimde dans, gelinliğin yapısına göre planlanır. İlk dersimiz bittiğinde yapılan çalışma videosu çekilir ve sonraki derse kadar 5-10 dakikalık provalar yapmanız dansınızı çok hızlı geliştirir.

En Ucuz Düğün Dansı – Zeybek Kursu Kampanyası

Düğün için Zeybek Eğitimi Nasıl Yapılıyor ?

Düğün için Zeybek Eğitimi toplam 6 saat den oluşan bir program, Çakal Çökerten ve Harmandalı Zeybek müzikleri ile yapılıyor. Zeybek, kondisyon isteyen oldukça zor dans türlerinden biridir. Zeybek eğitimi normal de uzun saatler gerektiren bir eğitim sürecidir, normalde özel derslerde 8 -10 saat süren eğitimler gerektirir. Biz ekonomik olarak uygun bir paket hazırlayıp figürleri sadeleştirerek sizlere unutulmayacak bir performans sağlamayı hedefledik. Çok çalışması gereken ağır figürler yerine daha önce hiç dans etmemiş kişilerin de yapabilecekleri bir koreografi sunmaya çalıştık.
Derslerimize çift olarak ya da tek katılabilirsiniz fiyatlar kampanya dahilinde aynı fiyat. Grup olarak katılmak isteyen ya da damatla birlikte oynayacak ekip isteyenler ayrıca fiyat sormalıdır. Derslerimiz, kadın erkek ritim çalışması, tavır ve figürlerden oluşur. Daha önce dans eğitimi almış olmanız gerekmez, bize başvuruların tamamına yakını dansla hiç tanışmamış kişilerden oluşur. Derslere rahat günlük ya da sportif kıyafetlerle katılabilirsiniz.

”Dans Çalışmasını Unutursam Ne Yapabilirim?”

” Düğün dansı ya da Zeybek eğitiminizi erkenden tamamlayıp, eğer gerek duyuyorsanız düğüne 1 hafta kala ekstra bir saat eğitmen eşliğinde prova satın alıp kendinizi güvene alabilirsiniz.”
Düğün Dans Kursu Fiyatları ve İndirimleri

Kısa bir süre için geçerli olacak 2 Ders Düğün Dansı sadece 1200 TL 6 Saatlik Zeybek Eğitimi 2400 TL

Eğitim randevu almak için bizlere 0530 201 00 49′ dan ulaşabilirsiniz.

Dans eğitimi almak ve görüşme yapmak için lütfen önce arayıp randevu alın.


WEDDİNG DANCE İNDİLA-LOVE STORY
Düğün Dansları Kenan Doğulu Tencere Kapak