Düğün Dansı Koreografisi

Düğün dansı koreografisi nasıl oluşturulur ?

Düğün dansı koreografisi nasıl oluşturulur ? Dans, müziğin anlatmak istediği duygu ve düşüncelerin beden yolu ile aktarılma sanatıdır. Tüm danslarda müziğin ruhuna özel karakterler oluşur ki bunlara figür denir. Figürlerse tempoya göre yavaş ve ya hızlı olarak sergilenebilirler.

Herkes Dans Edebilir mi?

Yıllarca içinizde kalmış, bir fırsatını bulamamış ya da imkanlarınız kısıtlıydı… bir şekilde dansla tanışamamış olabilirsiniz. Uzaktan da olsa hemen hemen herkesin küçük büyük tutkusunu oluşturur. Özellikle son yıllarda ömürlerini birleştiren çiftler artık bunu hayatlarına katmak istiyor, düğün dansı ile yıllarca hatırlanacak bir anı bırakmak istiyorlar. Yaşınız ya da yeteneğiniz ne olursa olsun mutlaka size göre bir dans vardır.

”Daha önce hiç dans etmedim!”

Düğün dansı yapmak isteyen çiftlerin %90’ı daha önce hiç dans etmemiş kişilerden oluşuyor.

Düğün Dansı için kaç saat eğitim almalıyız?

Düğün Dansı Koreografisi için bir dans planlıyor ve vaktiniz varsa biz 6 saatlik bir çalışma planlaması yapıyoruz. Bu dersler 2 saatlik seans halinde yapılıyor ve oldukça verimli geçiyor. Koreografi giriş , gelişme ve sonuca yönelik 3 kısımdan meydana geliyor ve her çalışma sonunda çiftin yaptığı dans çalışması kaydediliyor. Sizinle paylaştığımız bu video kayıtları bir sonraki derse kadar ve derslerin sonunda hatırlama konusunda oldukça destek oluyor.

düğün dans derslerine ne zaman başlamalıyım
Düğün Dansı Dersleri Planlaması
Düğün Dansı Dersleri Ne zaman Yapılmalı?

Düğün Dansı Dersi Almaya Karar verdiyseniz

Düğün Dansı Koreografileri kişilerin yetenekleri doğrultusunda şekilleniyor, yani aslında her çiftin kendine özel bir dansı oluyor diyebiliriz. Çünkü her dans stili herkese uygun olamayabiliyor aynı şarkıda farklı koreografiler çıkabiliyor. Düğün dansı koreografisi oluşturulurken seçilen şarkı ya da enstrümantal müzikler çiftlerin seçimi ya da eğitmenin önerisi doğrultusunda belirleniyor. Yaptığımız tüm dans çalışmaları sonunda yine size hatıra kalacak ders videoları ve son bir videonuz da tarafımızdan size veriliyor. Dileyen tüm çiftlerimizin son videolarını gelin ve damatlıkları ile stüdyomuzda ekstra bir ücret talep etmeden çekiyoruz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


WEDDİNG DANCE İNDİLA-LOVE STORY
Düğün Dansları Kenan Doğulu Tencere Kapak