Düğün Dansı ve Zeybek Hakkında Bilgi

Derslerimiz Beylikdüzü ve Bakırköy’de ilçelerindeki salonlarda veriyoruz. İstediğiniz de ev ve ofis ortamında da ders alabilirsiniz.
Düğün Dansı
Düğün dansı, giriş dansı ortalama 4 saat çalışma ile yapılabiliyor. Ders süresi 2 saat yani 2 derste dans edebilirsiniz. Bu süre kişinin yeteneğine ve talep edilen koreografi zorluğuna göre artabilir. Danslar genellikle Vals, Rumba ve Latin ağırlıklı dans stilleri den oluşur. Bu dansların dışında şarkılara özel dans koreografileri eğlenceli farklı dansları da hayal edebilirsiniz.

4 Saat Düğün Dansı 1500TL


Zeybek
Zeybek, minimum 6 saat çalışma gerektirir. Harmandalı, Çakal çökerten, cuma ovası, Çökertme en çok yapılan oyunlardır. Zeybek gelin damat çift olarak, sadece damat, damat ve arkadaşları ya da damat bizden kiraladığı zeybek ekibi ile oynayabilir. Bunun dışında Halay, Roman, Çiftetelli gibi düğünde yapılabilen danslarında eğitimini veriyoruz.

6 Saat Zeybek Eğitim 2100TL

Ders ücretleri saatlik hesaplanıyor saat ücreti 300TL çiftin toplam ödemesi gereken tutar. 4 Saatlik ders gelin ve damat için 1200 TL dir. . Kişi sayısı ve arkadaş grupları için fiyat sorabilirsiniz. Dersler karşılıklı uygun gün ve saatlerde en az hafta bir yapılacak şekilde programlanabilir. Rezerve ettiğiniz ders günü ve saatini kesinleştirmek için IBAN üzerinden o ders ücretini ödemesi alınır. Derslerin hepsini peşin ödemenize gerek yok ders ders ödeme yapabilirsiniz.
Dersleri nasıl yapıyoruz ?
Sizinle yaptığımız telefon görüşmesi sonrası gelin, damat ve eğitmenin dahil olduğu bir whatsapp grubu açıyoruz, grupta talep ettiğiniz müzik ve video gibi örnekleri paylaşabilirsiniz. Ders programı ve adres bilgileri bu grupta paylaşılıyor ayrıca vereceğiniz bir gmail hesabı ile google takvimi oluşturuyoruz. 1 Ders süresi 2 saat olarak ayarlanıyor. 4 Saatlik çalışma sadece 2 ders sürüyor. Yaptığımız her ders sonrası çalışma videosu bu grupta size hep yardımcı olması için paylaşılıyor, bu videolar size çok yardımcı oluyor.
İlk olarak seçtiğimiz müziğe uygun ritim çalışması ve duruş çalışmaları ile başlıyoruz ve daha ilk derste mutlaka dans edebiliyorsunuz. Bu şekilde ders süresine uygun giderek koreografi tamamlanıyor. Bize başvuran çiftlerin %99’u daha önce hiç dans etmemiş kişilerden oluşuyor bu nedenle hiç tedirgin olmayın herkes kadar sizde yapabilirsiniz :).


Önemli;
Ders saatlerini size özel ayırdığımız için mutlaka o saatler arası lokasyonda olmanız gerekir, gecikmelerde diğer derslere de yetişebilmemiz için kalan süreniz kadar ders yapabiliriz. Ders iptal ve değişiklerini en az 1 gün önceden bildirmeniz gerekir. Çok acil durumlar dışında (ani haber, kaza, gibi) haber verilmediğinde ders ücreti alınır.

Web sitemiz;
https://dugundansi.dansyeri.com/

Instagram adresimiz;
https://instagram.com/dansyeri

Kampanyalı Düğün Dans Paketimizi Gördünüz mü?

İletişim;
0530 201 00 49

Düğün dansı

WEDDİNG DANCE İNDİLA-LOVE STORY
Düğün Dansları Kenan Doğulu Tencere Kapak